• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Nurdağı ilçesinde düzenlenen kitap imza programlarına katılmak üzere 23-24 Ekim 2018 tarihlerinde Nurdağı ilçesine gitti. Hemşehrilerinin yoğun ilgi gösterdiği Mehmet KARABURÇ, Nurten Öztürk İlkokulu, Nurten Öztürk Ortaokulu, Fatih Ortaokulu ve Aslanlı Ortaokulunda kitaplarını imzaladı.
Eğitimci-Yazar Mehmet Karaburç, Bahçe ilçesindeki çeşitli okullarda düzenlenen kitap imza günlerinde okuyucuları ile buluştu. İki haftalık bir programı kapsamında Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Cansan İlkokulu, Cansan Ortaokulu, Bahçe İmam Hatip Ortaokulu. Ahmet Pekkan Ortaokulu ve Ahmet Pekkan İlkokulu öğrencileri ve velileri ile bir araya gelen Mehmet Karaburç yoğun ilgi gördü.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ Adana'nın Kozan İlçesinde kitaplarını imzaladı. İsmet İnönü Ortaokulu, Lütfiye-Ali Sadi Çelik Ortaokulu, 60 Yıl Ortaokulu, Şehit kubilat İlkokulu, Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu, Ahmet Cevdet Çamurdan Ortaokulu, Remzi Oğuz Arık Ortaokulu ve Kozan Ortaokulunda düzenlenen programlarda kitaplarını imzalayan Mehmet KARABURÇ, yoğun ilgideb dolayı Kozan programını bititremediğini, bu nedenle önümüzdeki eğitim öğretim yılının başında kozan'daki programlarına devam edeceğini söyledi.
Eğitimci Yaza mehmet KARABURÇ, mart-nisan aylarında Dörtyol ilçesindeki ilkokul ve ortaokullarda düzenlenen "Hızlı Okuma ve Anlama" seminerlerinde ve kitap imza programlarında kitaplarını imzaladı. Dörtyol ilçesinde bulunan 20 ilkokul ve ortaokulda program düzenleyen mehmet KARABURÇ yoğun ilgi gördü.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, ortaokul 7. ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik olarak "NİTELİKLİ LİSE NASIL KAZANILIR?" adlı yeni bir kitap yayımladı. Mehmet KARABURÇ, yeni kitabıyla ilgili olarak "Bilindiği gibi TEOG sınav sistemi bu eğitim öğretim yılının başında sürpriz bir şekilde değiştirildi. TEOG için hazırlık yapan 8. Sınıf öğrencilerinde motivasyon eksikliğine yol açan bu karar sonrasında yeni sınav sisteminin hemen açıklanmaması da birçok öğrencinin çalışma performansını düşürdü. Bazıları yeni sınav sistemi açıklandıktan sonra çalışma performansını bir düzene koysa da birçok öğrenci bunu başaramadı. “Merkezi Sınavla Nitelikli Lise Nasıl Kazanılır?” adlı bu kitabımızla ortaokulu bitirip liseye geçecek çocuklarımıza başarı merdivenlerinde çıkma yöntemlerini hatırlatıp moral motivasyonlarını yükselmeyi, ders çalışma istek ve azmini arttırmayı, kitabı okuyan çocuklarımızın ruhunda bir nitelikli lise hayali kurdurmayı amaçladım." dedi.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Erzin İlçesinde kitap imza günlerine katılıyor. 19 Şubat 2018 günü Atatürk Ortaokulu Müdürlüğünde başlayan kitap imza günleri yaklaşık bir ay sürecek. Mehmet KARABURÇ, Erzin merkezinde yer alan toplan 19 okula giderek hızlı okuma ve dikkat geliştirme konularında aynı zamanda seminerler de verecek.
 5  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret454488