• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazarmehmetkaraburc
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=5052444944
  • https://www.twitter.com/m_karaburc
  • https://www.instagram.com/mehmetkaraburcakademi

Anasayfa


İŞ GARANTİLİ ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMLERİ İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. DENEME BENGİSU CANLI DERS
Toplumda sağlıklı evliliklerin oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen Evlilik Öncesi Eğitim Programı kapsamında “Eğiticilerin Eğitimi Seminerleri”nin sonuncusu Kahramanmaraş’ta yapıldı. Osmaniye'yi temsilen Kuruluş Müdürmüz Mehmet KARABURÇ, Sosyolog Ümran COŞKUN ve Öğretmen Ayça UÇARDEMİR katıldı.Seminer programına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, "Evlilikte doğru kararı alıp doğru bir şekilde yolculuğa başlamak gerekiyor ve bu yolculuk mukaddes bir yolculuk" dedi. Seminer sonunda düzenlenen törenle katılımcılara sertifikaları; Bakan Fatma Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşaviri Ahmet Zahteroğulları ve Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Ömer Bozoğlu tarafından verildi.Sosyolog Ümran COŞKUN da sertifikasını Sayın Bakanımız Fatma ŞAHİN'den aldı.
Evlilik Öncesi Eğitim Programlarımız başlıyor. Program İl Jandarma Komutanlığı'nda askerlik görevini yerine getiren askerlere verildi. Aile içi iletişim, aile hukuku ve aile sağlığı konularının anlatılacağı eğitimleri Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Dr. Şenay ABDURRAHMAN ve Av. Dilem AKSOY gerçekleştirildi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla müdürlüğümüzce organize edilen etkinliklerden en duygulusu Toprakkale T tipi Cezaevinde gerçekleştirildi. Cezaevinde kalan tutuklu kadınlara müzik eğlence programı düzenlendi. Programda Aile Danışma Merkezi Müdürü mehmet KARABURÇ ve Cezaevi Müdürü Aydın AYDIN birer konuşma yaptılar.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Fıstıkçılar Çarşısındaki fıstık mağazalarında çalışan kadınlara ziyaret gerçekleştirerek karanfil dağıttı. Bu önemli günde kendilerinin de unutulmadığını gören kadınlardan bazıları duygulu anlar yaşadı.
 5