• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazarmehmetkaraburc
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=5052444944
  • https://www.twitter.com/m_karaburc
  • https://www.instagram.com/mehmetkaraburcakademi

HIZLI OKUMA ATÖLYESİ

13 NOKTA EGZERSİZİ

BÜYÜYEN ŞEKİLLER (ALTIGEN)

BÜYÜYEN ŞEKİLLER (DAİRE)

BÜYÜYEN ŞEKİLLER (DİKDÖRTGEN)

BÜYÜYEN ŞEKİLLER (ELİPS)

BÜYÜYEN ŞEKİLLER (KARE)

DAİRESEL GÖZ EGZERSİZİ

DİKEY ZİKZAK GÖZ EGZERSİZİ

YATAY ZİKZAK GÖZ EGZERSİZİ

KARE GÖRME ALANI EGZERSİZİ

KELİME ARAMA EGZERSİZİ

KUM SAATİ EGZERSİZİ

METİN ARAMA EGZERSİZİ

TEK Mİ, ÇİFT Mİ EGZERSİZİ

HIZLI OKUMA ATÖLYESİ ÇALIŞMALARIMIZ


Hızlı Okuma Kılavuzu eğitimlerimiz başladı. Bireysel, grup eğitimleri ve seminerler şeklinde yapılan Hızlı Okuma Kılavuzu eğitimi sayesinde, anlayarak okuma hızınızı %200-400 oranında geliştireceksiniz ve tüm okuma sorunlarınızdan kurtulacaksınız. Hem Hızlı Okuma metotlarını öğrenecek, hem de okuduklarınızı daha iyi anlayacaksınız.
• Kitaplar elinizde haftalarca sürünüyor mu?
• Az zamanda çok mu okumanız gerekiyor?
• Okurken yoğunlaşamıyor musunuz?
• Dikkatiniz mi dağılıyor?
• Anlamanız için cümleleri tekrar tekrar okuyup vakit mi kaybediyorsunuz?
•Okuduklarınızı tam olarak idrak etmekte zorluk mu çekiyorsunuz?
• Ağır metinler içinde kaybolduğunuzu mu düşünüyorsunuz ?

Okuma ve anlama hızınızı geliştirmek, gün boyunca okumak zorunda kaldığınız ders kitapları, web okumaları, gazete, dergi, kitap vb. gibi materyali çok daha kısa bir zaman içinde okuyup bitirmenizi sağlayacak. Siz de hemen 0505 244 49 44 nolu telefonu arayarak okuma hızınızı arttırabilirsiniz.

YETİŞKİNLER İÇİN HIZLI OKUMA ATÖLYESİ ÇALIŞMALARIMIZ

Yetişkinler için Hızlı Okuma Kılavuzu Eğitimlerimiz her gün okumanız gereken dosyalar, raporlar, e-postalar, gazete ve dergilerin hızlı okunması, okuduğunu anlaması, anladığını yorumlaması, aynı zamanda konsantrasyon ve dikkat süresinin artışı hedeflenerek, algılamasının güçlendirilerek okunanların hafızada yer etmesi amaçlanmaktadır. Yetişkinlerde Hızlı Okuma ve Anlama eğitiminde; katılımcıların ilk okuma hızı ile eğitim sonundaki anlama ve okuma hızının 2 ya da 3 kat artırılması sağlanır. Kimler Katılabilir? Her gün çok sayıda rapor okuması gereken iş adamları, bankacılar, avukatlar, Ales, Kpss, Tus gibi sınavlara hazırlanan ve zihnini aktif tutarak daha çok kitap okumak isteyen herkes eğitime katılabilir. Eğitim Süresi Eğitim süresi 12 saattir.


ÇOCUKLAR İÇİN HIZLI OKUMA ATÖLYESİ ÇALIŞMALARIMIZ

Hızlı Okuma Kılavuzu Eğitimleri, en çok çocuklar için gereklidir. Çünkü 8-14 yaş aralığındaki çocukların hızlı okuması, okuduğunu anlaması, anladığını yorumlaması, aynı zamanda dikkat süresinin artması; geleceklerini daha sağlam temeller üzerine inşa etmeleri bakımından son derece önemlidir. Çocuklar için Hızlı Okuma Kılavuzu eğitimleri 16 saat sürmektedir. 16 saatin sonunda çocuğun okuma hızı en az 2 katına çıkar. Ayrıntılı bilgi için 0505 244 49 44 nolu telefonu arayabilirsiniz.


SINAVLAR İÇİN HIZLI OKUMA ATÖLYESİ ÇALIŞMALARIMIZ

Sınavlar için Hızlı Okuma Kılavuzu Eğitimlerimiz öğrencilerin sınavlara dikkatli hazırlanması, sınav süresini etkin değerlendirebilmesi, doğru okuma becerisinin artırılarak “okunan metni zihnine göre değil metne göre anlaması” amaçlanmaktadır. Sınavlar İçin Hızlı Okuma ve Algılama eğitiminde; öğrencilerin hızlı okuması ve algılaması için basitten karmaşığa doğru etkinlik uygulamaları ile alışkanlığı özümsemesi hedeflenmektedir. Bu eğitim sonunda öğrencilerin sınavlardaki süreyi etkin değerlendirme, sınav taktikleri, okumanın hızlanması ve işlem hatalarının azaltılması amaçlanmaktadır.


Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret472400