• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Şehit Yasemin Tekin İlkokulu'nda "Hızlı Okuma ve Algılama" semineri verdi. öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminer sonrası çocuklar imza attırmak için uzun kuyruklar oluşturdu.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, "Hızlı Okuma ve Algılama" konulu seminerlerine devam ediyor. 13 Nisan 2016 tarihinde Osmaniye Merkez Mithatpaşa ilkokulu öğrencilerine seminer veren Mehmet KARABURÇ, yoğun ilgi gördü. Çocuklarda kitap okuma alışkanlığının nasıl ve neden kazanılması gerektiği konularını anlatan Mehmet KARABURÇ, daha sonra kitaplarını imzaladı.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Osmaniye İl Çocuk Hakları Koordinatörü sıfatıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca düzenlenen proje hazırlama eğitimine katıldı. Antalya Manavgat Alva Donna Otelde gerçekleştirilen eğitim programında ayrıca İl Çocuk Hakları Komitelerinin çalışmalarıyla ilgili iller arasında bilgi alış verişinde bulunuldu.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, 01 Nisan 2106 tarihinde Osmaniye Çukurova Kız İmam Hatip Lisesi öğrencilerine "Bugün Kendin İçin Ne Yaptın?" adlı kişisel semineri verdi. Çok sayıda öğrencinin ve öğretmenin katıldığı seminer, katılımcıların isteği üzerine uzatılarak iki saat sürdü. Yazar Mehmet KARABURÇ, okul yönetimine ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Osmaniye TOBB Fen Lisesi ve TOSÇELİK Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerine yönelik olarak "Hızlı Okuma ve Algılama" konulu seminer verdi. Her iki okulunda çok amaçlı salonlarında gerçekleştirilen seminerlere çok saayıda öğrenci ve öğretmenler katıldı. Seminerin sonunda Yazar Mehmet KARABURÇ, kitaplarını imzaladı.
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün "Evim Okula Yakın" Projesi kapsamında Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Osmaniye Merkez Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci velilerine yönelik olarak "Aile Mutluluğunda İletişimin Önemi" konulu seminer verdi. Seminere çok sayıda öğrenci velisi katıldı.
 9  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam77
Toplam Ziyaret454426