• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

EğitimcYazar Mehmet KARABURÇ, Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Yüksel Özden Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğünde kalan çocuklara kitaplarını hediye ederek imzaladı.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Kadirli ilçesindeki 10 okulda kitaplarını imzaladı. Üç haftada yaklaşık on bin kitap imzalayan Mehmet KARABURÇ yoğun ilgiyle karşılandı. Cevdetpaşa Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Ortaokulu, 7 Mart İlkokulu, İMKB İlkokulu, İMKB Ortaokulu, Aydınoğlu Tufanbey Ortaokulu, Rasim Ünal İlkokulu, Cengiz Topel Ortaokulu, Ali Mümtaz Sayman İlkokulu ve Ali Mümtaz Sayman Ortaokulu'nda kitaplarını imzalayan Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, tüm Kadirlilere, meslektaşlarına ve öğrencilere teşekkür etti.
Mehmet KARABURÇ, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce düzenlenen "Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri" Hizmet içi eğitim programında eğitim görevlisi olarak görevlendirildi. Osmaniye Cebelibereket Ortaokulu Salonu'nda gerçekleşen eğitim programına Osmaniye il merkezinde görev yapan öğretmen ve idareciler katılıyor. Müracaatların MEBBİS üzerinden alındığı eğitim programı 13 şubat-06 Mart 2107 tarihleri arasında 32 saat olarak gerçekleştirilecek..
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Osmaniye Cebelibereket Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen "YGS ve LYS'nin Pin Kodu" adlı semineri verdi. 15 Şubat 2017 günü Cebelibereket Anadolu Lisesi Salonu'nda gerçekleşen seminere çok sayıda öğrenci katıldı. Mehmet KARABURÇ, öğrencilere başarı kelebeğin sağ ve sol kanatlarını ve bunları güçlendirme yollarını anlattı.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un 1987 yılında henüz 14 yaşındayken yayımladığı ve Türkiye'de küçük şairler furyasını başlattığı NAÇAR adlı kitabını EBCED Kitaptan, 2003 yayımlanan ve Osmaniye'nin Aşıklık Geleneği'ni konu alan araştırma kitabı "OSMANİYE'DE AŞIKLIK GELENEĞİ" adlı kitabı NADİR Kitaptan alınabilir. İlgilenenlere duyurulur.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un "Yaratıcı ve Hızlı Okuma" seminerleri devam ediyor. Kasım ayı sonunda Dede Korkut Ortaokulu öğrencilerine hitap eden Mehmet KARABURÇ yoğun bir ilgiyle karşılandı. Seminerin sonunda Mehmet KARABURÇ, öğrencilerle ve velilerle sohber ederek kitaplarını imzaladı.
 7  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret454428