• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Yazar Mehmet KARABURÇ, yoğun Antakya seminer, söyleşi ve kitap imza günü programları tamamladı. 50 farklı okulda seminer ve kitap imza düzenleyen Mehmet KARABURÇ, Antakyalılara yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederek hiç yorulmadığını zevkle çalıştığını söyledi. Hatay'ın yöresel ürünlerine bayıldığını ifade eden Mehmet KARABURÇ, önümüzdeki yıllarda Antakyalı okuyucuları ile bir araya gelmek için sabırsızlandığını belirtti. Mehmet KARABURÇ, Antakya TOBB İlkokulu Müdürlüğü'ne mükemmel organzielerinden dolayı da ayrıca teşekkür etti.
Yazar Mehmet KARABURÇ, "Arsuz Hızlı okuyor" Projesi kapsamında Arsuz ilçesine gitti. 2-8 Mayıs 2019 tarihleri arasında Arsuz ilçesinde bulunan Mehmet KARABURÇ çok sayıda okulda seminer vererek kitaplarını imzaladı.
Yazar Mehmet KARABURÇ, çeşitli okullarda düzenlenen seminer ve kitap imza günlerine katılmak üzere 10-18 Mayıs 2019 tarihleri arasında Hassa ilçesine gitti. Hassa Merkez, Akbez ve Aktepe kasabalarında çeşitli okullara konuk olan Mehmet KARABURÇ yoğun ilgi gördü.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, 18-20 Mart 2019 tarihleri arasında Anamur ilçesinde okuyucuları ile buluştu. 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu'nda başlayan kitap imza programlarına Mehmet KARABURÇ, daha sonra Vakıfbank Atatürk Ortaokulu,Kıbrıs İlkokulu ve Akdeniz İlkokulu programları ile devam etti. En çok ilgiyi Kıbrıs İlkokulu'nda gören Mehmet KARABURÇ, okul müdüresi Ayfer KOYUNCU'ya ve Sınıf Öğretmeni Derya BÜLBÜL'e çok teşekkür etti.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, 21-29 Mart 2019 tarihleri arasında çeşitli okullarda düzenlenecek seminer ve kitap imza günlerine katılmak üzere Karaman ve Beyşehir'de olacak.. Mehmet KARABURÇ, Karaman Piri Reis İlkokulu ve Bifa Ortaokulu'nda başlayacak kitap imza programlarına il merkezindeki çeşitli okullarda devam edecek. Karaman'da hızlı okuma seminerleri de verecek olan Mehmet KARABURÇ, 27-29 Mart tarihleri arasında da üç gün Beyşehir ilçesinde kalacak.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, "Siirt Hızlı Okuyor" projesi kapsamında 11-15 Mart 2019 tarihleri arasında Siirt il merkezinde çeşitli okullarda düzenlenen hızlı okuma seminerlerine katıldı. Sancaklar Ortaokulunda yoğun bir ilgi ile başlayan "Siirt Hızlı Okuyor" projesi Şehit Polis Hayrettin Şişman Ortaokulu, Fezvi Çakmak Ortaokulu, Alparslan Ortaokulu, 80. Yıl Ortaokulu ve 80. Yıl ilkokulunda devam etti. Karaburç, proje kapsamında mayıs ayı içerisinde tekrar Siirt ilinde okuyucuları ile buluşacağını açıkladı.
 2  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret454430