• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazarmehmetkaraburc
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=5052444944
  • https://www.twitter.com/m_karaburc
  • https://www.instagram.com/mehmetkaraburcakademi

Anasayfa

21 GÜNLÜK ÜCRETSİZ HIZLI ALGILAMA KURSU İÇİN TIKLAYINIZ.


Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Kilis il merkezinde çeşitli okullarda düzenlenen seminer ve kitap imza programları ile okuyucuları ile buluştu. 25 Şubat-08 Mart 2019 tarihleri arasında Kilis'te bulunan Mehmet KARABURÇ, Toki Ortaokulu, Süleyman Demirel Ortaokulu, Yunus Emre İlkokulu, Sosyal Bilimler Lisesi, 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu, 15 Temmuz Şehitleri ortaokulu ,ve Arslanbey Ortaokullarında düzenlenen seminer ve kitap imza programlarına katıldı.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde okuyucuları ile buluştu. Reyhanlı Ortaokulu'nda öğrencilerin yoğun ilgisi ile başlayan kitap imza programları Oğuzhan Ortaokulu, Mehmet Koray Cünedioğlu Ortaokulu, Cumhuriyet ilkokulu, Yunus Emre İlkokulu, Mehmet Belkız İlkokulu, özel Şahika İlkokulu, Özel Şahika Ortaokulu, Jandarma İlkokulu, Fatih İlkokulu, Yıldız Filiz Çalım İlkokulu, Vali Utku Acun Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Fatih Aliye Müderris Ortaokulu, Hacı Seniha Hasan Bahadırlı İlkokulu, Mehmet Belkız Büyükvelioğlu İlkokulu, 8 Temmuz Ortaokulu, Toki İstiklal ortaokulu ile devam etti.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un hızlı okuma programı CD olarak da yayımlandı. Mehmet KARABURÇ'un hızlı okuma programı önce kitap olarak yayımlanmış, yoğun ilgi görmesi üzerine www.mehmetkaraburc.com web sitesi üzerinden online platform olarak yayımlanmıştı. Program son olarak CD olarak da yayımlandı. Sitemizin kitap sipariş formu üzerinden temin edilebilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, ilkokulu birinci sınıflar için yazdığı GÖZ EGZERSİZLERİ, BEYNİMİN SAĞI SOLU ve DİKKAT EGZERSİZLERİ adlı kitapları yayımlandı. İlkokul birinci sınıf velilerinden ve öğretmenlerinden gelen yoğun istek üzerine yazdığı kitaplara Google Play'de ulaşılabilir ya da www.mehmetkaraburc.com adlı web sitesinden temin edilebilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Altınözü ilçesinde çeşitli okullarda düzenlenen kitap imza günlerine katıldı. Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Çentenli İlkokulu, Çentenli Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Akşemseddin imam Hatip Ortaokulu, Babatorun İlkokulu, Babatorun Ortaokulu, Hacıpaşa İlkokulu ve Hacıpaşa Ortaokullarında düzenlenen programlara çok sayıda öğrenci katıldı.
Eğitimci-Yazar mehmet KARABURÇ, Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde okuyucuları ile buluştu. Vehbi Koç İlkokulu, akkoyunlu İlkokulu, Ziya Gökalp Ortaokulu, Şehit Mehmet Erçin İlkokulu, Nazime Tatlıcı İlkokulu ve Tevfik Pehlivan Ortaokullarında düzenlenen seminer ve kitap imza günlerine çok sayıda öğretmen, veli ve öğrenci katıldı. Mehmet KARABURÇ, Diyarbakır'a ilk kez geldiğini ve çok beğendiği söyledi.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Yayaladağı ilçesinde çeşitli okullarda düzenlenen kitap imza günlerine katıldı. Atatürk Ortaokulu, Şehit İbrahim Ballı İmam Hatip Ortaokulu, Mehmet Akif İlkokulu ve Yavuz Selim İlkokullarında düzenlenen kitap imza günlerinde Karaburç, Yayladağı'na imza programlarına katılan ilk yazar olma özelliğini de taşıdı ve yoğun ilgi gördü.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un İnteraktif Hızlı Okuma Programı çıktı. Sinan ARI tarafından yapılan İnteraktif Hızlı Okuma Programımız ile evde, işte kendi kendine çalışarak okuma hızınızı 2-3 kat arttırabilirsiniz. Hızlı Okuma Programımızı temin etmek için 0505 244 49 44 nolu telefon aranabilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, çeşitli kitap imza programlarına katılmak üzerine hatay'ın Belen ilçesine geldi. 18-19 Aralık ve 25-26 Aralık 2018 tarihlerinda gerçekleştirilecek kitap imza programlarının ilk bölümünde mehmet KARABURÇ, Sebati Günenç İlkokulu, Sebati Günenç Ortaokulu, Belen İmam Hatip Ortaokulu, İskenderun Sanayi ve Ticaret Odası Ortaokulu, 70. Yıl İskan ilkokulu, Şevket Çalışkan İlkokulu ve Şevket Çalışkan Ortaokulu'nda kitaplarını imzaladı.
Osmaniye Belediyesi 3.Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında Eğitimci – Yazar Mehmet Karaburç söyleşi programında öğrencilerle buluştu. Fuar Alanında kurulan söyleşi salonunda gerçekleşen ‘HIZLI OKUMA VE ANLAMA’ konulu söyleşide önemli bilgiler aktaran Mehmet Karaburç ’u öğrenciler dikkatle dinledi. Söyleşi sonunda Karaburç’a Osmaniye Belediyesi tarafından plaket ve hediye takdim edildi. Daha sonra Mehmet Karaburç fuar alanına geçerek imza günü düzenledi.
Osmaniye il Milli Eğitim Müdürlüğü'nün mahalli hizmet içi eğitim faaliyetleri içinde yer alan "Anlayarak Hizlı Okuma Kursu" Osmaniye Mithatpaşa ilkokulu'nda gerçekleştirildi. eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un eğitim görevlisi olarak görevlendirildiği kurs, 15-31 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Osmaniye ilinde görev yapan 12 öğretmen ve idarecinin katıldığı kursun sonunda katılımcılara "katılım Belgesi" verildi.
Eğitimci-Yazar Mehmet Karaburç, 2017-2018 eğitim öğretim yılında başladığı ama yoğun ilgiden dolayı bitiremediği Adana'nın Kozan İlçesindeki kitap imza günleri bu eğitim öğretim yılında da devam ediyor. 16-17 Ekim 2018 tarihlerinde Şabanata İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Cengiz Eroğlu Ortaokulu'nda düzenlenen kitap imza günlerine katılan Mehmet Karaburç 30-31 Ekim 2018 tarihlerinde de Kozan'daki çeşitli okullarda kitaplarını imzalayacak.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Nurdağı ilçesinde düzenlenen kitap imza programlarına katılmak üzere 23-24 Ekim 2018 tarihlerinde Nurdağı ilçesine gitti. Hemşehrilerinin yoğun ilgi gösterdiği Mehmet KARABURÇ, Nurten Öztürk İlkokulu, Nurten Öztürk Ortaokulu, Fatih Ortaokulu ve Aslanlı Ortaokulunda kitaplarını imzaladı.
Eğitimci-Yazar Mehmet Karaburç, Bahçe ilçesindeki çeşitli okullarda düzenlenen kitap imza günlerinde okuyucuları ile buluştu. İki haftalık bir programı kapsamında Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Cansan İlkokulu, Cansan Ortaokulu, Bahçe İmam Hatip Ortaokulu. Ahmet Pekkan Ortaokulu ve Ahmet Pekkan İlkokulu öğrencileri ve velileri ile bir araya gelen Mehmet Karaburç yoğun ilgi gördü.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ Adana'nın Kozan İlçesinde kitaplarını imzaladı. İsmet İnönü Ortaokulu, Lütfiye-Ali Sadi Çelik Ortaokulu, 60 Yıl Ortaokulu, Şehit kubilat İlkokulu, Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu, Ahmet Cevdet Çamurdan Ortaokulu, Remzi Oğuz Arık Ortaokulu ve Kozan Ortaokulunda düzenlenen programlarda kitaplarını imzalayan Mehmet KARABURÇ, yoğun ilgideb dolayı Kozan programını bititremediğini, bu nedenle önümüzdeki eğitim öğretim yılının başında kozan'daki programlarına devam edeceğini söyledi.
Eğitimci Yaza mehmet KARABURÇ, mart-nisan aylarında Dörtyol ilçesindeki ilkokul ve ortaokullarda düzenlenen "Hızlı Okuma ve Anlama" seminerlerinde ve kitap imza programlarında kitaplarını imzaladı. Dörtyol ilçesinde bulunan 20 ilkokul ve ortaokulda program düzenleyen mehmet KARABURÇ yoğun ilgi gördü.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, ortaokul 7. ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik olarak "NİTELİKLİ LİSE NASIL KAZANILIR?" adlı yeni bir kitap yayımladı. Mehmet KARABURÇ, yeni kitabıyla ilgili olarak "Bilindiği gibi TEOG sınav sistemi bu eğitim öğretim yılının başında sürpriz bir şekilde değiştirildi. TEOG için hazırlık yapan 8. Sınıf öğrencilerinde motivasyon eksikliğine yol açan bu karar sonrasında yeni sınav sisteminin hemen açıklanmaması da birçok öğrencinin çalışma performansını düşürdü. Bazıları yeni sınav sistemi açıklandıktan sonra çalışma performansını bir düzene koysa da birçok öğrenci bunu başaramadı. “Merkezi Sınavla Nitelikli Lise Nasıl Kazanılır?” adlı bu kitabımızla ortaokulu bitirip liseye geçecek çocuklarımıza başarı merdivenlerinde çıkma yöntemlerini hatırlatıp moral motivasyonlarını yükselmeyi, ders çalışma istek ve azmini arttırmayı, kitabı okuyan çocuklarımızın ruhunda bir nitelikli lise hayali kurdurmayı amaçladım." dedi.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Erzin İlçesinde kitap imza günlerine katılıyor. 19 Şubat 2018 günü Atatürk Ortaokulu Müdürlüğünde başlayan kitap imza günleri yaklaşık bir ay sürecek. Mehmet KARABURÇ, Erzin merkezinde yer alan toplan 19 okula giderek hızlı okuma ve dikkat geliştirme konularında aynı zamanda seminerler de verecek.
Eğitimci Yazar Mehmet KARABURÇ'un 2015 yılında yayımlanan "Bugün Kendin İçin Ne Yaptın?" adlı kişisel gelişim kitabının İngilizce, Almanca ve Arapça çevirileri yapılarak yayımlandı. "Bugün Kendin için Ne Yaptın?" adlı kitabın İngilizce, Almanca ve Arapça çeviri kitapları Google Play'da E-Kitap olarak satın alınabilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Adana'nın Ceyhan İlçesinde çeşitli okullarda kitap imza günlerine katılarak kitaplarını imzaladı. Ceyhan ortaokulu, Mehmetçik İlkokulu, Ceyhan İlkokulu, Pamukeli Ortaokulu, 60. Yıl Manas İlkokulu, Ayşe Malaz Ortaokulu, Mithatpaşa Ortaokulu, Arif Nihat Asya Ortaokulu gibi okullarda imza günlerine katılan Mehmet Karaburç Ceyhan'da büyük ilgi gördü.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün mahalli hizmet içi eğitim programları kapsamında düzenlenen Diksiyon ve Güzel Konuşma kursuna Cebelibereket Ortaokulu Müdürlüğü'nde başladı.Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan idarecilere ve öğretmenlerin katıldığı kurs, 10-14 Nisan 2017 tarihleri arasında verilecek. Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, tüm kursiyerlerime başarılar diledi. Ayrıca kursa ev sahipliği yapan Cebelibereket Ortaokulu Müdürü Mehmet Nazif ERCEMAL'e de teşekkür etti.
 2 


Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret472400