• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Yayaladağı ilçesinde çeşitli okullarda düzenlenen kitap imza günlerine katıldı. Atatürk Ortaokulu, Şehit İbrahim Ballı İmam Hatip Ortaokulu, Mehmet Akif İlkokulu ve Yavuz Selim İlkokullarında düzenlenen kitap imza günlerinde Karaburç, Yayladağı'na imza programlarına katılan ilk yazar olma özelliğini de taşıdı ve yoğun ilgi gördü.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un İnteraktif Hızlı Okuma Programı çıktı. Sinan ARI tarafından yapılan İnteraktif Hızlı Okuma Programımız ile evde, işte kendi kendine çalışarak okuma hızınızı 2-3 kat arttırabilirsiniz. Hızlı Okuma Programımızı temin etmek için 0505 244 49 44 nolu telefon aranabilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, çeşitli kitap imza programlarına katılmak üzerine hatay'ın Belen ilçesine geldi. 18-19 Aralık ve 25-26 Aralık 2018 tarihlerinda gerçekleştirilecek kitap imza programlarının ilk bölümünde mehmet KARABURÇ, Sebati Günenç İlkokulu, Sebati Günenç Ortaokulu, Belen İmam Hatip Ortaokulu, İskenderun Sanayi ve Ticaret Odası Ortaokulu, 70. Yıl İskan ilkokulu, Şevket Çalışkan İlkokulu ve Şevket Çalışkan Ortaokulu'nda kitaplarını imzaladı.
Osmaniye Belediyesi 3.Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında Eğitimci – Yazar Mehmet Karaburç söyleşi programında öğrencilerle buluştu. Fuar Alanında kurulan söyleşi salonunda gerçekleşen ‘HIZLI OKUMA VE ANLAMA’ konulu söyleşide önemli bilgiler aktaran Mehmet Karaburç ’u öğrenciler dikkatle dinledi. Söyleşi sonunda Karaburç’a Osmaniye Belediyesi tarafından plaket ve hediye takdim edildi. Daha sonra Mehmet Karaburç fuar alanına geçerek imza günü düzenledi.
Osmaniye il Milli Eğitim Müdürlüğü'nün mahalli hizmet içi eğitim faaliyetleri içinde yer alan "Anlayarak Hizlı Okuma Kursu" Osmaniye Mithatpaşa ilkokulu'nda gerçekleştirildi. eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un eğitim görevlisi olarak görevlendirildiği kurs, 15-31 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Osmaniye ilinde görev yapan 12 öğretmen ve idarecinin katıldığı kursun sonunda katılımcılara "katılım Belgesi" verildi.
Eğitimci-Yazar Mehmet Karaburç, 2017-2018 eğitim öğretim yılında başladığı ama yoğun ilgiden dolayı bitiremediği Adana'nın Kozan İlçesindeki kitap imza günleri bu eğitim öğretim yılında da devam ediyor. 16-17 Ekim 2018 tarihlerinde Şabanata İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Cengiz Eroğlu Ortaokulu'nda düzenlenen kitap imza günlerine katılan Mehmet Karaburç 30-31 Ekim 2018 tarihlerinde de Kozan'daki çeşitli okullarda kitaplarını imzalayacak.
 4  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret454429