• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, seminerler ve kitap imza günlerine katılmak üzere Samandağ ilçesine geldi. Dr. Alaeddin Çiğli, Samandağ Atatürk Ortaokulu, Zübeyde Hanım Ortaokulu, Cumhuriyet ortaokulu, Mühendis Suphi Güzey ilkokulu, İsmail Mehmet Selim Kara Ortaokulu'nda başlayan seminer kitap imza günlerine çok sayıda öğrenci katıldı. Yoğun ilgi ile karşılaşan Mehmet KARABURÇ, Samandağ programının kasım ayı sonuna kadar devam edeceğini açıkladı.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, çocuklarda ve yetişkinlerde dikkat eksikliği ortaya çıkan online test merkezi MOXO Türkiye'nin temsilciliğini aldı. Mehmet KARABURÇ, bu temsilcilikle çalışmalarını sürdürdüğü dikkat eksikliği ve odaklanma konularında bundan böyle danışanlarına daha güçlü bir hizmet vermeye başlayacaktır. Çocuk ya da yetişkinlerdeki dikkat eksikliği tesbiti için 0545 598 74 74 nolu telefondan randevu alınabilir.
Yazar Mehmet KARABURÇ, TRT stüdyolarında 33 yıl aradan sonra TRT spikeri Gülden ÖZEL ile bir araya geldi. 1987 yılında "NAÇAR" adlı kitabıyla Türkiye'de küçük şairler furyasını başlatan ve o dönemde TRT canlı yayınında Gide Gide GAP programında Gülden ÖZEL'e konuk olan Mehmet KARABURÇ, Diksiyon ve Hitabet eğitiminde Gülden ÖZEL'le bir araya gelme fırsatı buldu.
Yazar Mehmet KARABURÇ, "Karaman Hızlı Okuyor" projesi kapsamında Karaman'a gitti. Çeşitli okullarda düzenlenen seminer ve kitap imza günlerine katılan Mehmet KARABURÇ'a yoğun ilgi gösterildi.
Yazar Mehmet KARABURÇ, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'la "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları"nda selfie çekti. Mehmet KARABURÇ, bu zamana kadar birçok bakanla bir araya geldiğini ama Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan ayrı enerji aldığını, farklı bir samimiyet bulduğunu söyledi.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'a Türkiye Ünlüleri Ansiklopedisi ve Türkiye Edebiyatçılar ve Kültür Adamları Ansiklopedisi'nin 12. cildinde yer verildi. Yazar Mehmet KARABURÇ'un hayatının ve eserleri anlatılarak görsellerine yer verildi. Yazar Mehmet KARABURÇ Türkiye Ünlüleri Ansiklopedisi ve Türkiye Edebiyatçılar ve Kültür Adamları Ansiklopedisi'nin Ansiklopedisti İhsan Işık Bey'e teşekkür etti.
 1  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret455514