• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Eğitimci Yazar Mehmet KARABURÇ'un 2015 yılında yayımlanan "Bugün Kendin İçin Ne Yaptın?" adlı kişisel gelişim kitabının İngilizce, Almanca ve Arapça çevirileri yapılarak yayımlandı. "Bugün Kendin için Ne Yaptın?" adlı kitabın İngilizce, Almanca ve Arapça çeviri kitapları Google Play'da E-Kitap olarak satın alınabilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Adana'nın Ceyhan İlçesinde çeşitli okullarda kitap imza günlerine katılarak kitaplarını imzaladı. Ceyhan ortaokulu, Mehmetçik İlkokulu, Ceyhan İlkokulu, Pamukeli Ortaokulu, 60. Yıl Manas İlkokulu, Ayşe Malaz Ortaokulu, Mithatpaşa Ortaokulu, Arif Nihat Asya Ortaokulu gibi okullarda imza günlerine katılan Mehmet Karaburç Ceyhan'da büyük ilgi gördü.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün mahalli hizmet içi eğitim programları kapsamında düzenlenen Diksiyon ve Güzel Konuşma kursuna Cebelibereket Ortaokulu Müdürlüğü'nde başladı.Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan idarecilere ve öğretmenlerin katıldığı kurs, 10-14 Nisan 2017 tarihleri arasında verilecek. Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, tüm kursiyerlerime başarılar diledi. Ayrıca kursa ev sahipliği yapan Cebelibereket Ortaokulu Müdürü Mehmet Nazif ERCEMAL'e de teşekkür etti.
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün mahalli hizmet içi eğitim programları kapsamında Mehmet KARABURÇ, Osmaniye Cebelibereket Ortaokulunda Anlayarak Hızlı Okuma Kursu verdi. Osmaniye'de İl Milli Eğitim bünyesinde görev yapan öğretmen ve idarecilerin katıldığı eğitim programı 10 Şubat - 3 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlendi.
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün mahalli hizmet içi eğitim programları kapsamında Mehmet KARABURÇ, Kadirli ilçesinde Anlayarak Hızlı Okuma Kursu verdi. Kadirli Anadolu Lisesinde 17 Nisan - 5 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen eğitim kursuna Milli Eğitimde görevli öğretmen ve idareciler katıldı.
Eğitimci-Yazar Meehmet KARABURÇ, Osmaniye il merkezinde bulunan birçok okulda düzenlenen kitap imza günlerinde kitaplarını imzaladı. Hızlı Okuma Kılavuzu, Tatil Dopingi ve Dikkat Geliştirme Egzersileri kitaplarını iMehmet KARABURÇ'a kitap imzalatmak için birbirleriyle mücadele ettiler. Saimbey Ortaokulu, Cebelibereket Ortaokulu, Mithatpaşa İlkokulu, Mahmut Ali Kırmıt İlkokulu, Karacaoğlan Ortaokulu, Dede Korkut Ortaokullarında düzenlenen programa çok sayıda öğrenci katıldı.
 6  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret454487