• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

EĞİTİMCİ-YAZAR MEHMET KARABURÇ'UN KİŞİSEL WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Anasayfa TÜM KİTAPLARIMIZ GOOGLE PLAY'DA SATIN ALINABİLİR.

KİTAP SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Kilis il merkezinde çeşitli okullarda düzenlenen seminer ve kitap imza programları ile okuyucuları ile buluştu. 25 Şubat-08 Mart 2019 tarihleri arasında Kilis'te bulunan Mehmet KARABURÇ, Toki Ortaokulu, Süleyman Demirel Ortaokulu, Yunus Emre İlkokulu, Sosyal Bilimler Lisesi, 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu, 15 Temmuz Şehitleri ortaokulu ,ve Arslanbey Ortaokullarında düzenlenen seminer ve kitap imza programlarına katıldı.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde okuyucuları ile buluştu. Reyhanlı Ortaokulu'nda öğrencilerin yoğun ilgisi ile başlayan kitap imza programları Oğuzhan Ortaokulu, Mehmet Koray Cünedioğlu Ortaokulu, Cumhuriyet ilkokulu, Yunus Emre İlkokulu, Mehmet Belkız İlkokulu, özel Şahika İlkokulu, Özel Şahika Ortaokulu, Jandarma İlkokulu, Fatih İlkokulu, Yıldız Filiz Çalım İlkokulu, Vali Utku Acun Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Fatih Aliye Müderris Ortaokulu, Hacı Seniha Hasan Bahadırlı İlkokulu, Mehmet Belkız Büyükvelioğlu İlkokulu, 8 Temmuz Ortaokulu, Toki İstiklal ortaokulu ile devam etti.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ'un hızlı okuma programı CD olarak da yayımlandı. Mehmet KARABURÇ'un hızlı okuma programı önce kitap olarak yayımlanmış, yoğun ilgi görmesi üzerine www.mehmetkaraburc.com web sitesi üzerinden online platform olarak yayımlanmıştı. Program son olarak CD olarak da yayımlandı. Sitemizin kitap sipariş formu üzerinden temin edilebilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, ilkokulu birinci sınıflar için yazdığı GÖZ EGZERSİZLERİ, BEYNİMİN SAĞI SOLU ve DİKKAT EGZERSİZLERİ adlı kitapları yayımlandı. İlkokul birinci sınıf velilerinden ve öğretmenlerinden gelen yoğun istek üzerine yazdığı kitaplara Google Play'de ulaşılabilir ya da www.mehmetkaraburc.com adlı web sitesinden temin edilebilir.
Eğitimci-Yazar Mehmet KARABURÇ, Hatay'ın Altınözü ilçesinde çeşitli okullarda düzenlenen kitap imza günlerine katıldı. Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Çentenli İlkokulu, Çentenli Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Akşemseddin imam Hatip Ortaokulu, Babatorun İlkokulu, Babatorun Ortaokulu, Hacıpaşa İlkokulu ve Hacıpaşa Ortaokullarında düzenlenen programlara çok sayıda öğrenci katıldı.
Eğitimci-Yazar mehmet KARABURÇ, Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde okuyucuları ile buluştu. Vehbi Koç İlkokulu, akkoyunlu İlkokulu, Ziya Gökalp Ortaokulu, Şehit Mehmet Erçin İlkokulu, Nazime Tatlıcı İlkokulu ve Tevfik Pehlivan Ortaokullarında düzenlenen seminer ve kitap imza günlerine çok sayıda öğretmen, veli ve öğrenci katıldı. Mehmet KARABURÇ, Diyarbakır'a ilk kez geldiğini ve çok beğendiği söyledi.
 3  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret454429